#2016-02-23 06:20:18 

Berta

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Szukam jakiegoś prezentu dla mojego ukochanego i nie mogę niestety się zdecydować. Jeśli chodzi o różnorodne swetry męskie hurtownie to już śmiało może chyba otwierać, bo mu ciągle kupowałam, bo uwielbia w nich chodzić. Ale uznałam, że teraz nie pójdę już na łatwiznę i mu kupię coś oryginalnego i nowego ;) Haha, ale na deklaracji się skończyło, bo nie mam pojęcia no… pomóżcie!
#2016-02-23 07:01:16 

Papilotka

Użytkownik

Nie ogarniam. Przecież to Twój chłopak i powinnaś chyba wiedzieć w czym chodzi, co lubi nosić itp., tak? Przecież na pewno ma od groma różnych zajawek i mogłabyś mu coś kupić fajnego. Ja nigdy nie mam problemów żeby kupić cos mojemu chłopakowi.. po prostu wsłuchuję się w to co mówi i wiem, że są rzeczy które by go niezmiernie uszczęśliwiły i zawsze próbuje mu takie właśnie sprezentować ;)
#2016-02-23 08:17:20 

LuckyLuke

Użytkownik

No dokładnie.. rozwala mnie jak widzę, te tematy, że ktoś nie wie co kupić drugiej osobie.. no kurde, jak Wy nie wiecie to kto ma wiedzieć?? Zresztą tu często nie chodzi nawet o prezent sam w sobie, ale o gest i to, że się ktoś ucieszy. Nie musi to być coś super drogiego, ale żeby ta osoba wiedziała, że myślicie o niej i chcecie by się poczuły wyjątkowo. O, rzekłem.
#2016-02-23 08:45:46 

Zwiewna

Użytkownik

No i pięknie podsumowałeś ;) Ja myślę to samo. Ale z drugiej strony to też święta nie jestem, bo czasami mam trochę większej rozkminy co kupić chłopakowi.. hmm. Ale przeważnie po pewnym czasie udaje mi się wybrać coś z czego potem się cieszy jak małe dziecko :D
#2016-02-23 10:59:44 

Jacuś

Użytkownik

Ja bym chciał dostać od mojej dziewczyny coś co by zrobiła tylko i wyłącznie dla mnie. Coś wyjątkowego i unikatowego ;) Bardzo sobie cenię inwencję i twórczość przy prezentach. Nie cierpię z kolei, jak ktoś pójdzie na łatwiznę i kupi coś, co albo druga osoba ma (i ta osoba powinna o tym wiedzieć, bo chyba zna ją na tyle) albo kompletnie tego nie potrzebuje.
#2016-02-23 11:49:53 

Niebieska_róża

Użytkownik

Ale narzekacie :P Mi rodzinka kupuje hurtowo kurtki zimowe rok w rok i się cieszę z tego ;) Nie wiem jak można wytykać innym, że nie trafili z prezentem itp. skoro defakto nie musieli Wam NIC kupić! Pomyślcie o tym następnym razem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015