#2016-02-19 10:02:18 

Zygfryt

Użytkownik

Hej. Rozważam zakup trampoliny dla dzieci i zastanawiam się nad osłonami i siatkami. Zastanawiam się czy jest sens kupowania takich rzeczy, bo przecież nawet jeśli ktos wypadnie z trampoliny to chyba leci stosunkowo wolno i spada z nieduzej wysokosci. Chyba nie mozna sobie zrobic krzywdy podczas takiego zdazenia. Jak Wy sądzicie? Tylko nie piszcie mi ze mam dzieciakom kupic kaski albo wylozyc podwórko poduszkami bo pytam czysto teoretycznie i nie chodzi tu o oszczednosci.
#2016-02-19 10:47:11 

Berta

Użytkownik

Nikt Ci nie zarzuca oszczednosci na bezpiecznestwie, ale jesli juz tak teoretycznie rozmawiamy to kiedys w mojej miejscowosci zdezylo sie dwóch rowerzystów i obaj zmarli na miejscu. Czasem w wyniku błahego i niepozornego zdarzenia moze dojsc do powaznych konsekwencji. Przezorny zawsze zabezpieczony. Pozdrawiam.
#2016-02-19 11:32:36 

Lily

Użytkownik

Bardzo sugestywnie to wyjaśniłaś. Moje zdanie jest takie, że siatki do trampoliny to podstawa, szczególnie jeśli korzystać będą dzieci. Wiadomo jakie mają pomysły i nieustannie chcą się sprawdzać i robić wszystko niemal na krawędzi bezpieczeństwa. Siatka i osłona nie są wcale takie drogie, nie zajmują o wiele więcej miejsca, a będziesz miał pewność, że jak dzieciaki sie bawia to nic zlego sie nie wydarzy.
#2016-02-19 12:36:14 

Jacuś

Użytkownik

Widzę że kolega zabezpieczyl sie na wszystkie trollowe scenariusze :P. To dopiero przezorny typ, a zastanawia sie nad siatka.
#2016-02-19 14:00:25 

Zygfryt

Użytkownik

Przekonałyście mnie :) i dobrze, bo rzeczywiście bo nie darowałbym sobie gdyby coś się wydarzyło. Powiedzcie mi jeszcze proszę, gdzie dostanę to czego szukam w dobrej cenie. Chyba będzie potrzebna średnica mojej trampoliny – 305 cm. Z góry dzięki.
#2016-02-19 16:06:25 

Berta

Użytkownik

Wszystko znajdziesz w sklepie internetowym Beamar. Polecam kupować tam bo ceny są bardzo konkurencyjne, a jakość bardzo dobra. Osłony na sprężyny do trampoliny na 305 cm też tam spokojnie znajdziesz. Szukaj w widełkach 300-310, a będzie pasować jak ulał. Rzecz jasna wszystko masz w zestawie z siatką więc nie musisz dodatkowo szukać. Jeśli będziesz miał jakieś pytania to śmiało pisz, pomożemy. Pozdrawiam i miłego skakania ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015