#2016-02-19 06:19:34 

Lily

Użytkownik

Ech, złamałam nogę. Nawet nie pytajcie jka to się stało bo bo aż wstyd sie przyznac i musimy cos wymyslic z mezem jak mnie ogarnąc przez najblizszych kilka miesiecy w domu. Zlamanie niestety jest tak paskudne, ze szykuje sie dluga rehabilitacja. Co radzicie? Jemu się nie uśmiecha nosic mnei z tymi szynami na plecach :)
#2016-02-19 08:20:55 

Mortycja

Użytkownik

Chyba wiem o co chodzi. Na pewno radzę ci zajrzeć na stronę maza-med.pl/, ja ni e miałam potrzeby kupować, ale wiem, ze sklep instnieje i mają dużo róznego sprzetu.
#2016-02-19 10:03:15 

Lily

Użytkownik

Strona fajna, dzięki, kupa dobrych informacji. Znalazłam coś takiego maza-med.pl/category/gasienicowe/, wygląda sensownie i mojemu mężowi przypadko do gustu, szczególnie, ze teraz to on musi mnie nosic hahahahah
#2016-02-19 12:39:17 

James

Użytkownik

Ja zdecydowanie polecam ten sprzęt.Jest stabilny, co dla człowieka, który jest unieruchomiony i musi polecać na innych jest niesamowicie ważne. Poza tym ułatwia życie innym w domu, co też jest bardzo ważne. My akurat mieliśmy to: maza-med.pl/category/likwidacja-barier/podnosniki-sufitowe/, bo moja rehabilitacja polegała na nowym podejsciu i musiałem się dużo ruszać. Ale kiedy już nie mogłem, nie miałem siły to taki podnośnik był naprawdę ogromną pomocą.
#2016-02-19 14:43:25 

Lily

Użytkownik

W takim razie na pewno zobaczę co to jest i może się decydujemy. Okazało się, ze nigdy nie wiadomo kiedy może się to przydać więc jak już jestem schorowana to może warto mieć...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015