#2016-02-09 06:13:47 

Mortycja

Użytkownik

Hejka wszystkim! Takie pytanko mam do Was czy długo zajęło wam napisanie magisterki? Ja właśnie tak powoli i naprawdę baaaaardzo nieśmiało przymierzam się do zaczęcia tego, nie wiem w ogóle jak to wszystko się potoczy, mam mnóstwo pomysłów na pracę, ale tak naprawdę ciekawa jestem ile to może zająć?
#2016-02-09 08:26:41 

Pajęczyna

Użytkownik

chyba nie da się tego tak jednoznacznie określić ja pisałam prawie 4 tygodnie ale to naprawdę równo rypalam dzień w dzień i to po wiele godzin, samo pisanie to już pikuś, najwięcej czasu zajmuje zbieranie materiałów a potem czytanie tego, robienie notatek i wypisywanie ważnych informacji, to chyba pozera najwięcej czasu, nocki zarwane tez się zdarzały, więc bądź naszykowana!
#2016-02-09 08:50:50 

Kasztan

Użytkownik

Ja jak kiedyś zajmowałem się pisaniem pracy licencjackiej to też myślałem, że będzie ciężko, okazało się jednak, ze jak już się zmotywowałem i przysiadłem to naprawdę nie trwało to długo, trochę ponad 2 tygodnie, powaga, ziomki dzwione jak diabli, ale ja wszystko zaliczyłem :D
#2016-02-09 10:35:24 

Harpun

Użytkownik

zawsze są takie firmy jak Magisterka Consulting jeśli nie czujesz się na siłach żeby samodzielnie zrobić pracę, wiadomo, nie każdy ma talent do pisania, a ja należe właśnie do tych osób…
#2016-02-09 12:18:14 

Mortycja

Użytkownik

Generalnie to ja pisanie pracy magisterskiej chce zostawić dla siebie, to takie trochę ambicjonalne podejście na zasadzie „ja nie dam rady?” :D W każdym bądź razie dzięki za informacje, zawsze daje mi to pewien pogląd na sytuację. Trzymajcie się kochani!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015