#2016-02-03 06:34:26 

Zygfryt

Użytkownik

Cześć! Chciałbym was spytać jakie wzrosty sprzedaży zaobserwowaliscie w waszych firmach po emisji filmów reklamowych. Jeśli mielibyście po raz kolejny zlecać produkcję to co byście zmienili? Jakie są Wasze ogólne odczucia odnośnie tego rodzaju marketingu? Zapraszam do dyskusji! :)
#2016-02-03 06:54:12 

Jacuś

Użytkownik

Powiem ci że dobry film promocyjny to podstawa zaistnienia w każdej branży. Z mojego doświadczenia wynika także że nie da się przeliczyć zysków z takiego procesu w prostu sposób. Wyliczenie opłacalności natomiast jest proste i owszem taki marketing bardzo sie oplaca.
#2016-02-03 07:09:43 

Berta

Użytkownik

Witam, jest dużo racji w wypowiedzi mojego przedmówcy z tym, że nie da sie bezposrednio powiazac wzrostów sprzedazy z emisja reklamy. Czesto ktos zainteresuje sie oferta ale obecnie nie potrzebuje naszego produktu w zwiazku z czym jedynie zapamietuje ze jestesmy na rynku i zglasza si eod nas po powiedzmy czterech latach. Tak czy inaczej nie podwazalnym jest ze reklama to dźwignia handlu w kazdej dziedzinie. Pozdrawiam.
#2016-02-03 09:39:20 

Lollipop

Użytkownik

Dwa lata temu zleciłem film reklamowy w którym była między innymi animacja trójwymiarowa postaci i żałuje tylko jednego, że budżet nie pozwolił mi na dłuższą produkcję :). Odbiór w regionalnej telewizji byl fantastyczny i jakby zmienił postrzeganie moich usług bo w koncu zaczeli traktowac mnie jak mistrza w moim fachu! Ludziom trzeba chyba po prostu unaocznić czym się zajmujesz, bo standardowa wizytówka to za mało.
#2016-02-03 11:17:30 

Zygfryt

Użytkownik

Wywiazala nam sie calkiem fajna dyskusja, dzieki za wypowiedzi. Cały czas zapraszam kolejne osoby do wypowiedzi :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015