#2016-01-14 10:10:03 

Mortycja

Użytkownik

Cześć. Czy zna ktoś raczej taniego przewoźnika w rejonie Zielona Góra-Gorzów Wielkopolski? Chodzi o wyjazd zagraniczny (jednodniowy do Berlina na zakupy), ale część chętnych na wyjazd mieszka w Zielonej, a część w Gorzowie i trzeba by było podjechać po wszystkich. Chcielibyśmy wynająć np. busa z kierowcą na jeden cały dzień, by po zakupach poodwoził nas też do domów w tych dwóch miastach. Bardzo proszę o podanie numeru telefonu lub strony internetowej (ewentualnie chętnie odbiorę wiadomość na priv).
#2016-01-14 11:37:43 

Pajęczyna

Użytkownik

Wy też jeździcie po proszki do prania do Niemczech? :P To nie trzeba aż do Berlina zasuwać, przy granicy też jest wiele sklepów, znaczną część prowadzą Polacy :D
#2016-01-14 12:12:04 

Mortycja

Użytkownik

Ano, trochę różnych się nazbierało, a część nie jest niestety dostępna w Polsce. Stąd pomysł na wyjazd. Jak już brać busa, to lepiej do stolicy od razu podjechać, może o to słynne Muzeum Techniki zahaczymy nawet…
#2016-01-14 13:17:35 

Berta

Użytkownik

Kochana, ja korzystałam tylko z jednego przewoźnika, więc nie porównam Ci cen, ale tu masz linka do ich strony: przewozy.rabbittrans.pl. Bilety i zakres kwot, o jakie proszą za przejazd, to z kolei tutaj: przewozy.rabbittrans.pl/nasze-ceny. Tak jak mówię, nie jestem w stanie ich porównać z kimś innym, ale byłam zadowolona z przejazdu. Samochód był bardzo ładny, klimatyzacja działała (a jechaliśmy do Kolonii w te największe upały w zeszłym roku), trafiliśmy szybko do celu, bez kluczenia. Myślę, że też będziesz zadowolona :)
#2016-01-14 15:18:52 

Mortycja

Użytkownik

Ok., wielkie dzięki za pomoc. Akurat jest nas piątka, to widzę, że nawet na rabat się załapiemy :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015