#2016-01-08 02:28:01 

LuckyLuke

Użytkownik

Zastanawiam się, czy mężczyzna może na tyle wytrenować swoje ciało, żeby zupełnie świadomie kontrolować zakończenie seksu z kobietą. Mówię tutaj o momencie wytrysku. Widziałem to wielokrotnie na filmach, ale tutaj wiadomo, że to fikcja. Interesuje mnie rzeczywistość i to oparta na waszych doświadczeniach.
#2016-01-08 04:36:05 

Lily

Użytkownik

Wiele osób, w tym również ja, twierdzi, że w sferze seksu umiejętności nabywa się przez całe życie. Jest w tym wiele prawdy, bo za każdym razem możesz nauczyć się czegoś nowego. Jeśli masz wielu partnerów seksualnych to tym bardziej nawbywasz takiego doświadczenia. Jestem zdania, że z wiekiem można osiągnąć perfekcję w tym, o czym piszesz.
#2016-01-08 06:47:25 

Jacuś

Użytkownik

Oczywiście, że można tak poprowadzić zbliżenie seksualne, że to ty będziesz decydował, kiedy faktycznie następi finał. Musisz znać jednak swoje możliwości i obserwować swoje ciało. Aby kontrolować wytrysk potrzebne są doświadczenia i obserwację. Musisz wiedzieć co sprawia ci większą, a co mniejszą przyjemność.
#2016-01-08 07:50:15 

Mortycja

Użytkownik

A co jeśli to kobieta jest stroną dominująca i to ona decyduje, w jakim tempie bawią się kochankowie? Wtedy mężczyzna ma niewiele do powiedzenia.
#2016-01-08 10:26:44 

Huncfot

Użytkownik

Każdą sytuację można dostosować do możliwości pary. Dzisiaj wiele z nich ma problem z wytryskiem, bo chce szybko skonsumować to co dyktuje im natura. Czasami trzeba poświęcić na seks trochę więcej czasu, niż kilka minut. Warto aby partnerzy się poznawali i odkrywali swoje tajemnice. To bardzo przyjemne uczucie, kiedy możesz poznać, co faktycznie lubi twój partner i czym go możesz zadowolić. Przynajmniej ja tak sądzę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015