#2016-01-05 10:04:52 

Kasztan

Użytkownik

Chciałbym nawiązać dłuższą współpracę z zakładem ślusarskim, ale takim z prawdziwego zdarzenia. Zależy mi na wysokiej jakości usługi i szybkim wykonywaniu zleceń. Z kilkoma już się kontaktowałem, ale jakość cięzko się dogadać z niektórymi ludźmi. Szukam w Poznaniu i tylko w Poznaniu, zależy mi naprawdę na poważnych ofertach. Głównym obszarem zleceń ma być wykonastawo ogrodzeń i gięcie blach.
#2016-01-05 10:35:37 

Jacuś

Użytkownik

Myślę, że nie będę oryginalny jeśli powiem, że godna polecenia jest firma Ślusarnia Poznań. Są na rynku już ładnych parę lat. Dużą rolę odgrywa zgrana załoga i sprzęt, jakim się posługują. Zajmują się produkcją bram przesuwnych w Poznaniu, które stanowią składową całego ogrodzenia. Myślę, że możesz sprawdzić ich usługi, jako te docelowe.
#2016-01-05 11:53:16 

Papilotka

Użytkownik

Wiem na pewno, że wykonują ogrodzenia Poznań to ich główne miejsce realizacji zleceń, ale i klienci z najbliższej okolicy nie powinni narzekać na dostępność do ich produktów.
#2016-01-05 14:25:56 

Harpun

Użytkownik

Jeśli będziesz tak zwanym dużym klientem to twoje zlecenia będą traktowane w pierwszej kolejności. Takie są prawa rynku nawet w kwestii obróbki metali.
#2016-01-05 15:23:13 

Lily

Użytkownik

A ja sądzę, że traktują wszystkich klientów w podobny sposób. Można im zaufać, jeśli chodzi o terminy, no i oczywiście o jakość wykonania. Spokojnie dadzą sobie radę z bramami, jak i cięciem metali. Byłem osobiście świadkiem tego, jak działają z dostępnymi maszynami. Dosłownie tylko chwil od momentu opracowania danych do momentu wykonania gotowego produktu. Muszę powiedzieć, że metale to ich żywioł i w tej kwestii pracownicy firmy czują się najlepiej i najpewniej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015